آموزش تخصصی آسترولوژی غربی(تروپیکال)|استاد علی علیپور

خدمات مشاوره تفسیر چارت تولد توسط استاد علیپور

اگر به دنبال یک تغییر اساسی در تمامی مراحل زندگی خود هستید

« این مشاوره می تواند زندگی شما را دگرگون کند! »

خدمات مشاوره ای که در ایران و دنیا بی نظیر می باشد!

چندین هزار مشتری در 10 سال اخیر نشان از اعتماد شما به ما و کیفیت بالای کار ماست.

اگر  در زندگی سردر گم می باشید و بی انگیزه شده اید 

مسیر زندگی شما چیز دیگر می باشد باید آن نقشه راه داشته باشید تا موفق شوید.

مشاوره هم تراز با استانداردهای دنیا

تکنیک های استاد علی علیپور در بررسی و تفسیر چارت تولد شما، تکنیکی خاص که تنها مختص ایشان می باشد که روشی با ترکیب علم جیوتیش و روانشناسی (آستروسایکولوژی) به وجود آمده است، این روش طی سالها روز به روز بهینه شده و هم اکنون به تکامل رسیده است، استاد علیپور در طول 1 دهه چارت تولد بیش از 15000 نفر را بررسی و تفسیر کرده اند.آگاھی از چارت تولد انگیزه این افراد را افزایش داده و مسیر درست را به آنها نشان داده است و با بیشترین سرعت ممکن به راه آنان را به سوی رشد و تعالی نزدیک کرده است.

 

 

چارت تولد چیست؟

جیوتیش تکنیک و راه حلی می باشد که به ما این امکان را می دھد وضعیت و قدرت سیارات را روی زندگی افراد بررسی کنیم، این که زمان تولد شما خورشید چه تاثیری روی شما داشته است و یا سیاره ماه روی زندگی و سرنوشت شما چه تاثیری گذاشته است که تمامی اینها از جنبه علمی به اثبات رسیده اند. در این تکنیک با داشتن تاریخ و ساعت تولد،به همراه مکان تولد شخص چارتی به نام چارت تولد ترسیم می شود و استاد جیوتیشی با بررسی چارت تولد ترسیم شده به بررسی و اظهار نظر در مورد بخش های مختلف زندگی شخص (سلامتی، ازدواج، شغل، روابط و …) می پردازد.

برخی از سرفصل های تفسیر چارت تولد

استاد مشاور در بررسی و تفسیر چارت تولد شما اصالت خود شما آنچه را که باید باشید را کشف می کند، ویژگی های قدرتمند در شخصیت شما ، نقطه عطف و مهمی که در وجود شما نهفته است را برای شما بازگو می کند، تاثیری که سیارات در خانه های چارت تولد شما نیرومند هستند، این که مهمترین قسمت های زندگی شما در این زندگی و اتفاقات چگونه هستند در این قسمت رخ می دهد.

زمان موفقیت شما کی می باشد؟ در چه بخش و بازه ای از انرژی قرار دارد؟ چه حوادثی ممکن است در این بازه رخ بدهد .بررسی این بازه های زمانی تسلط و کنترل و تصمیم گیری در زندگی را برای شما فراهم می کند، بحث درباره بازه های زمانی در موقعیتی عنوان می شود که استاد مشاور هیچ اطلاعاتی در مورد زندگی شما ندارد و تمام این تحلیل از روی چارت تولد شما رخ می دهد.

پرسشی که بسیاری از افراد از خود می پرسند برای چه چیزی به دنیا آمده اند؟ کارمای مهم و اصلی من در زندگی چه می باشد؟ترسیم و تفسیر چارت تولد شما  توسط استاد علی علیپور با تکنیک های اختصاصی،رسالت شما را در این زندگی معنا بخشیده و پیدا خواهد کرد، این رسالت می تواند هدف و مسیری درست برای شما پیدا شود. 

انسانهایی که به تدریج به بلوغ فکری و تکامل سیده اند کنجکاو هستند تا پاسخ بسیاری از سوالات را پیدا کنند. تا فکر این سوالات بی جواب ذهن شمار را درگیر نکرده و انرژی شما را نگیرد، پس باید آماده شنیدن پاسخ حقایق اتفاقات پیش رو که برای شما اتفاق افتاده است باشید، پاسخی که دانستن آن می تواند مصلحتی در زندگی شما باشد و بتوانید روشنایی مسیر درست را به راحتی پیدا کنید.

مسائل زیادی در این بخش زندگی وجود دارند که قابل بررسی بوده و باید بررسی شوند تا در نهایت یک مسیر درست شغلی و به تبع آن مالی را پیدا کنید و هر سوالی که در زمینه آینده شغلی ،ارتقا آن و تصمیمات آن از موضوعات قابل بررسی این بخش ها می باشد و متوجه خواهید شد که آیا شغل کارمندی برای شما منناسب است یا کارآفرینی در کدام بهتر عمل می کنید؟ و هر گونه سوال در مورد این مسائ

روحیات و حال عاطفی شما به چه صورت می باشد؟چه رویدادهایی در زندگی شما قرار است به وقوع بپیوندند؟وضعیت ازدواج و زندگی زناشویی شما چگونه می باشد پایدار یا جدایی؟ از سیر تا پیاز زندگی عاطفی شما را بازگو خواهیم کرد.

 

سلامتی در زندگی شما بسیار مهم می باشد و اگر از سلامتی جسم و روحی مناسبی برخوردار نباشید نمی توانید پیشرفتی در زندگی داشته باشید با استفاده از تفسیر چارت تولد از اتفاقاتی که منجر به بیمار شدن شما می وشد پیشگیری کرده تا تنی سالم و زندگی شا همراه با پیشرفت داشته باشیم از سیر تا پیاز سلامتی در زندگی شما

استاد مشاور شما چه کسی می باشد؟؟

facilites

مشاوره golden(طلایی)


مشاوره Diamonds(الماسی)


affordable-pricing

مشاوره های زیر برای افرادی مناسب می باشد که قبلا چارت تولد آنها بررسی شده است.

مشاوره Review 30

مشاوره Review 60

نظرات مشتریان

به بالای صفحه بردن