اولین مرجع آموزش و مشاوره آسترولوژی در ایران

خدمات مشاوره تفسیر چارت تولد

اگر به دنبال یک تغییر اساسی در تمامی مراحل زندگی خود هستید...

« این مشاوره می تواند زندگی شما را دگرگون کند! »

چندین هزار مشتری در 10 سال اخیر نشان از اعتماد شما به ما و کیفیت بالای کار ماست.

اگر  در زندگی سردرگم و بی انگیزه شده اید..  

شاید مسیر زندگی شما در جای دیگری باشد، 

باید نقشه راهی داشته باشید تا موفق شوید.

آموزش تخصصی آسترولوژی

مشاوره هم تراز با استانداردهای دنیا

تکنیک های آقای علیپور در بررسی و تفسیر چارت تولد شما، تکنیکی خاص که تنها مختص ایشان می باشد که روشی با ترکیب علم آسترولوژی و روانشناسی (آستروسایکولوژی) به وجود آمده است، این روش طی سالها روز به روز بهینه شده و هم اکنون به تکامل رسیده است، علی علیپور در طول 1 دهه چارت تولد بیش از 7000 نفر را بررسی و تفسیر کرده اند.آگاهی از چارت تولد انگیزه این افراد را افزایش داده و مسیر درست را به آنها نشان داده است و با بیشترین سرعت ممکن به راه آنان را به سوی رشد و تعالی نزدیک کرده است.

چارت تولد چیست؟

آسترولوژی تروپیکال تکنیک و راه حلی می باشد که به ما این امکان را می دهد وضعیت و قدرت سیارات را روی زندگی افراد بررسی کنیم، این که زمان تولد شما خورشید چه تاثیری روی شما داشته است و یا سیاره ماه روی زندگی و سرنوشت شما چه تاثیری گذاشته است که تمامی اینها از جنبه علمی به اثبات رسیده اند. در این تکنیک با داشتن تاریخ و ساعت تقریبی تولد، به همراه مکان تولد شخص چارتی به نام چارت تولد ترسیم می‌شود و استاد با بررسی چارت تولد ترسیم شده به بررسی و اظهار نظر در مورد بخش های مختلف زندگی شخص (سلامتی، ازدواج، کار،مهاجرت و …) می‌پردازد.

برخی از سرفصل های تفسیر چارت تولد

آسترولوژیست مشاور در بررسی و تفسیر چارت تولد شما اصالت خود شما آنچه را که باید باشید را کشف می کند، ویژگی های قدرتمند در شخصیت شما ، نقطه عطف و مهمی که در وجود شما نهفته است را برای شما بازگو می کند، تاثیری که سیارات در خانه های چارت تولد شما نیرومند هستند، این که مهمترین قسمت های زندگی شما در این زندگی و اتفاقات چگونه هستند در این قسمت رخ می دهد.

زمان موفقیت شما کی می باشد؟ در چه بخش و بازه ای از انرژی قرار دارد؟ چه حوادثی ممکن است در این بازه رخ بدهد .بررسی این بازه های زمانی تسلط و کنترل و تصمیم گیری در زندگی را برای شما فراهم می کند، بحث درباره بازه های زمانی در موقعیتی عنوان می شود که آسترولوژر مشاور هیچ اطلاعاتی در مورد زندگی شما ندارد و تمام این تحلیل از روی چارت تولد شما رخ می‌دهد.

پرسشی که بسیاری از افراد از خود می پرسند برای چه چیزی به دنیا آمده اند؟ کارما و دارمای مهم و اصلی من در زندگی چه می باشد؟ترسیم و تفسیر چارت تولد شما  توسط علی علیپور با تکنیک‌های اختصاصی،رسالت شما را در این زندگی معنا بخشیده و پیدا خواهد کرد، این رسالت می تواند هدف و مسیری درست برای شما پیدا شود. 

انسانهایی که به تدریج به بلوغ فکری و تکامل رسیده اند کنجکاو هستند تا پاسخ بسیاری از سوالات را پیدا کنند. تا فکر این سوالات بی جواب ذهن شمار را درگیر نکرده و انرژی شما را نگیرد، پس باید آماده شنیدن پاسخ حقایق اتفاقات پیش رو که برای شما اتفاق افتاده است باشید، پاسخی که دانستن آن می تواند مصلحتی در زندگی شما باشد و بتوانید روشنایی مسیر درست را به راحتی پیدا کنید.

مسائل زیادی در این بخش زندگی وجود دارند که قابل بررسی بوده و باید بررسی شوند تا در نهایت یک مسیر درست شغلی و به تبع آن مالی را پیدا کنید و هر سوالی که در زمینه آینده شغلی ،ارتقا آن و تصمیمات آن از موضوعات قابل بررسی این بخش ها می باشد و متوجه خواهید شد که آیا شغل کارمندی برای شما منناسب است یا کارآفرینی در کدام بهتر عمل می کنید؟ و هر گونه سوال در مورد این مسایل مالی و دارایی های فرد پاسخ داده می شود

روحیات و حال عاطفی شما به چه صورت می باشد؟چه رویدادهایی در زندگی عاطفی و پیوندی شما قرار است به وقوع بپیوندند؟وضعیت ازدواج و زندگی زناشویی شما چگونه می باشد پایدار یا جدایی؟تایم شکل گیری پیوندتون کی خواهد بود؟ حتی امکان بررسی آیتده رابطه عاطفی با شخص خاص از نظر تقدیری و اتفاقات پیشرو با هم وجود دارد از سیر تا پیاز زندگی عاطفی شما را بازگو خواهیم کرد.

 

سلامتی در زندگی شما بسیار مهم می باشد و اگر از سلامتی جسم و روحی مناسبی برخوردار نباشید نمی توانید پیشرفتی در زندگی داشته باشید با استفاده از تفسیر چارت تولد از اتفاقاتی که منجر به بیمار شدن شما می شود پیشگیری کرده تا تنی سالم و زندگی شاد همراه با پیشرفت داشته باشیم در این عرصه امکان پیدا کردن بهترین زمان برای جراحی های زیبایی و سلامتی هم وجود دارد.

مشاور شما کیست؟

توجّه !

با توجه به مشکلات گسترده اینترنت و احتمال ایجاد خطا در مراحل ثبت، 

تا اطلاع ثانوی برای سفارش تفسیر چارت به دایرکت اینستاگرام مراجعه کنید :

facilites

مشاوره golden (طلایی)


مشاوره Diamonds (الماسی)


affordable-pricing

مشاوره های زیر برای افرادی مناسب می باشد که قبلا چارت تولد آنها بررسی شده است :


مشاوره Review 30

پرسش و پاسخ

مشاوره Review 60

نظرات برخی از مشتریان

پیمایش به بالا
Scroll to Top