اولین مرجع آموزش و مشاوره آسترولوژی در ایران

آسترولوژی، انعکاس آسمان در زندگی ما …

آماده‌اید تا با من علی علیپور، نقشه آسمان برای زندگیتون رو ببینید ؟

آسترولوژی چیست ؟

آسترولوژی یا ستاره‌بینی علمی باستانیه که از گذشتگان به ما رسیده. اکثر پادشاهان هم از منجمین برای مهمترین تصمیمات و فتوحاتشون بهره بردن و مردم سالهاست که از این علم برای پیدا کردن بهترین زمان ازدواج، تطابق عاطفی، فرزندآوری و … استفاده میکنن. به خصوص در منطقه جغرافیایی ما، از هند و چین گرفته تا کشورهای اسلامی. امروز هم مثل گذشته ما با مطالعه اجرام آسمانی و ارتباط اونها با احوالات و اتفاقات، گذشته، حال و آیندمون رو بررسی می‌کنیم.

بروج

شما هم با داشتن نقشه آسمان در زمان تولدتون، به بهترین مسیر و تصمیمات دست پیدا کنید

 یکی از بهترین خدمات این علم تفسیر چارت تولد هر شخص هست. به این معنا که با داشتن وضعیت صورت‌ها و اجرام فلکی در لحظه تولد هر شخص، میتونیم از نظر روحی، ذهنی و تقدیری تمام حوزه های زندگیش رو بررسی کنیم و کمک کنیم بهترین تصمیمات رو برای زندگی خودش بگیره. 

مشاوره تفسیر چارت تولد توسط استاد علی علیپور

مشاوره تفسیر چارت تولد

مشاوره تفسیر چارت تولد، برای تمامی افراد

اصلاح زمان تولد

اصلاح ساعت تولد

اصلاح ساعت تولد برای افرادی که ساعت تولدشون رو نمی‌دونن

اعتماد شما افتخار ماست

0
مشتریان راضی
0
مشاوره ها
0 +
سال سابقه

نظرات همراهان ما در شبکه های اجتماعی

سحر کاظمی

من سالهاست که با این دانش آسترولوژی آشنا شدم و چند تفسیر چارت از آسترولوژرهای دیگه هم دریافت کرده بودم ولی باید بگم که تسلط کامل ایشون به این دانش و قدرت آقای علیپور در پیش بینی های دقیق از اتفاقات پیشرو حداقل در دنیای آسترولوژی ایران مثال زدنیه.

روژین رستمی

اصلا همچین انتظاری نداشتم که فقط با داشتن مشخصات تولد بشه همچین مسایلی رو از زندگی شخصی و حتی گذشته بیان کنن.واقعا خوشحالم که هم با آسترولوژی آشنا شدم و هم اینکه توسط شما این اتفاق و مشاوره فوق العاده برام رقم خورد

آرزو جاودان

استاد بابت همه چی ممنونم چه تفسیر چارت فوق العاده دوسال پیش چه این روزا که با تمام انرژی و انگیزه تلاش میکنید این علم بی نظیر به بهترین شکل به من و بقیه دانشجوها آموزش بدید

آخرین مقالات و اخبار

پیمایش به بالا
Scroll to Top